🏆🍦 Słodka nagroda za wielki sukces!
W nagrodę za zdobycie 🏆 I miejsca w szkolnym konkursie „Dni Tematyczne”, uczniowie klasy 5a wraz z p. Olgą- wychowczynią wybrali się na pyszne lody. 🍨
Wyjście było okazją do wspólnego świętowania sukcesu, integracji oraz spędzenia czasu w miłej atmosferze. 😊
Po słodkim poczęstunku uczniowie udali się na spacer, podczas którego podziwiali miejską fontannę ⛲ i cieszyli się piękną pogodą. 🌞
Wspólnie spędzony czas był doskonałym zwieńczeniem wysiłku, zaangażowania i kreatywności, które klasa 5a wykazała podczas całoroczneho konkursu. 👏
Przy okazji serdecznie dziękujemy pani Małgosi za towarzyszenie nam podczas wyjścia i wspólnie spędzony czas.